Voor degenen die op zoek zijn naar de perfecte multitasker, zoek niet verder dan deze unisex Top To Toe, speciaal ontwikkeld om prachtig te werken als shampoo en scheer bar.
Gemaakt met hydraterende cacao- en kokosboter, bevat Top To Toe ook kalmerende kaolienklei die helpt om onzuiverheden te verwijderen en overtollige oliën op de huid en hoofdhuid te absorberen.
Geparfumeerd met een unieke mix van pepermunt-, theeboom-, limoen- en atlascederhoutoliën, heeft deze reep een echt verfrissende geur en creëert een zacht tintelend, verkoelend gevoel op de huid om te ontwaken en energie te geven - fantastisch voor je ochtenddouche!
Sodium Cocoyl Isethionate, Cetyl Alcohol, Cocoyl Methyl Glucamide, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Seed Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Kaolin, Citrus Aurantifolia Oil, Mentha Piperita Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Cedrus Atlantica Oil, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Lactic Acid, *Citral, *Limonene, *Linalool, Mica, CI 77891, CI 77499. *Occurs naturally in essential oils
Maak voor shampoogebruik je haar en de bar nat. Breng de bar rechtstreeks op je haar aan door het in zachte cirkelvormige bewegingen op je hoofd te wrijven, bij voorkeur onder zacht stromend water om te beginnen (gedurende de eerste paar seconden). Leg de bar neer en masseer het hoofd zoals gewoonlijk om een schuimig schuim te creëren. Spoel grondig uit en volg met be.bare life conditioner voor het beste resultaat.
Om te scheren, wrijf je de natte bar gewoon rechtstreeks op het te scheren gebied. Dit zorgt voor een zijdezacht schuim op uw huid voor een soepel glijdende scheerbeurt. Voor gebruik op het gezicht, het beste aanbrengen met een scheerkwast (de staaf en borstel nat maken en schuim opkloppen door de borstel aan een kant van de staaf te draaien).
De bars gaan het langst mee en presteren het beste als ze tussen gebruik kunnen drogen. We raden aan om ze op een zeepbakje met afvoergaten of lamellen te bewaren en ze weg te houden van opspattend water als ze niet in gebruik zijn. Houd de bars apart om te voorkomen dat ze aan elkaar plakken.